zakładanie ogrodów,urządzanie ogrodu,aranżacja ogrodu,ogrody Wrocław, projekt ogrodu Wrocław, ogród Wrocław, projekty ogrodów wrocław, projektowanie ogrodu wrocław, firma ogrodnicza,zieleń we wnętrzach,kominki,usługi spawalnicze,mała architektura,architektua krajobrazu, zakładanie terenów zielonych, projektowanie terenów zielonych,tereny zielone,urządzanie ogrodu,ogrodu,systemy automatycznego nawadniania,ogrody zimowe, ogród zimowy

ramka_kwadrat

Hotel Granary WrocławProjektujemy także zieleń we wnętrzach. Wykonaliśmy aranżację w hotelowym pomieszczeniu z jaccuzi. W specjalnie przewidzianym do tego zagłębieniu w podłodze umieściliśmy wykonaną na miarę donice ze stali nierdzewnej. Posadziliśmy w niej palmy koralowe i skrzydłokwiaty - rośliny, którym odpowiadają wilgotne warunki panujące w pomieszczeniu. Ta lekka kompozycja idealnie pasuje do eleganckiego wnętrza.

ramka_kwadrat

Hotel Prima - Best Western HotelsZaprojektowaliśmy i wykonaliśmy aranżację zieleni w Hotelu Prima znajdującym się przy ulicy Kiełbaśniczej we Wrocławiu. Wejście główne do budynku oraz do restauracji podkreśliliśmy eleganckimi bukszpanami formowanymi w spiralę i kulę. Przy wejściu od strony parkingu, znów pojawiła się forma kulista - tym razem jest to żywotnik na nodze, jednak towarzyszące mu byliny sprawiają, że kompozycja jest już lżejsza. W restauracji, dość ciemne wnętrza ożywiły kwitnące na biało skrzydło kwiaty, a klatki schodowe na piętrach zdobią duże palmy koralowe.

ramka_kwadrat

Grafika na ścianach we Wrocławskim Parku WodnymWspółpracujący z nami architekci krajobrazu są wszechstronnie uzdolnieni! Zadaniem było stworzenie grafiki związanej z tematem morza, wody. Praca przedstawia świat podwodny w ujęciu humorystycznym/kreskówkowym. Zapraszamy do obejrzenia realizacji na żywo we Wrocławskim Parku Wodnym lub zdjęć w naszej galerii.