zakładanie ogrodów,urządzanie ogrodu,aranżacja ogrodu,ogrody Wrocław, projekt ogrodu Wrocław, ogród Wrocław, projekty ogrodów wrocław, projektowanie ogrodu wrocław, firma ogrodnicza,zieleń we wnętrzach,kominki,usługi spawalnicze,mała architektura,architektua krajobrazu, zakładanie terenów zielonych, projektowanie terenów zielonych,tereny zielone,urządzanie ogrodu,ogrodu,systemy automatycznego nawadniania,firma ogrodnicza,usługi ogrodnicze,konkursy,

Ogrody od kuchni

Korytarz, kuchnia, pokój gościnny... jeszcze tylko kilka metrów i jesteśmy w ogrodzie. Oaza zieleni i spokoju, widok jak z bajki jakże inny od tego, który zostawiliśmy wchodząc do kamienicy…

DNI OTWARTYCH OGRODÓW organizowane raz w roku w jeden z weekendów czerwca przez Canal Museums of Amsterdam to jedyna okazja aby zobaczyć 27 najpiękniejszych ogrodów ukrytych w podwórzach kamienic mieszczących się przy głównych kanałach centrum Amsterdamu. Większość z nich jest zwykle zamknięta dla zwiedzających, aby móc się do nich przedostać, zmuszeni jesteśmy przejść przez wnętrza zamieszkałych kamienic. Chyba żadna inna wystawa nie pozwoli nam zobaczyć Amsterdamu bardziej "od kuchni".

Klasyka i nowoczesność

Zobaczyć można ogrody zarówno nowoczesne jak i klasyczne, wszystkie zachwycają pomysłowością w doborze gatunków i materiałów. Wystawa uzmysławia jak ważna dla dopełnienia każdego ogrodu jest mała architektura. Meble, trejaże, rzeźby wszystkie w wysmakowanym stylu sprawiają, że ogród staje się wyjątkowy.

Amsterdam jakiego nie znacie

DNI OTWARTYCH OGRODÓW to także wspaniała okazja aby dodatkowo zwiedzić muzea, mieszczące się w niektórych kamienicach. Muzeum Biblii, Muzeum Torebek mogące poszczycić się najliczniejszą kolekcją na świecie, to tylko niektóre z dodatkowych atrakcji, które oferowane są w cenie jednego biletu. Istotnym jest fakt, że wszelkie zyski ze sprzedaży biletów przekazywane są na cele charytatywne. Warto uwzględnić w swych planach weekend z ogrodami w Amsterdamie szczególnie, że po tej wystawie miasto zaczynie zupełnie niespodziewanie budzić inne skojarzenia.