Firma ogrodnicza z Wrocławia oferuję zakładanie ogrodów,urz±dzanie ogrodu,aranżacja ogrodu, ogrody Wrocław, projekt ogrodu, projekty ogrodów, projektowanie ogrodu wrocław,zieleń we wnętrzach, zakładanie terenów zielonych, projektowanie terenów zielonych,ogrody zimowe, zieleń przy firmach, zakładanie trawników,trawnik z rolki, podlewanie ro¶lin, podlewanie ogrodu, nawadnianie, nawodnienie Wrocław, Dolny Śląsk, Dolnośląskie,Systemy automatycznego nawadniania,Automatyczne nawadnianie, Systemy nawodnień,Nawadnianie ogrodów

OGRODOMANIĘ tworzy zespół wykwalifikowanych ogrodników, którzy swe doświadczenie zdobywali w Holandii, Niemczech i Kanadzie. Współpracując z kreatywnymi architektami krajobrazu zaaranżowaliśmy już razem wiele ciekawych przestrzeni. Stale pogłębiamy naszą wiedzę biorąc udział w szkoleniach i międzynarodowych wystawach ogrodniczych.


Głównym celem firmy jest tworzenie nowoczesnych, niebanalnych i funkcjonalnych założeń, od etapu projektu, aż po efekt końcowy. Udaję się to dzięki wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu i sprawnej organizacji pracy. Dużą uwagę przykładamy do jakości i terminowości realizacji, a wszystko po to aby urzeczywistnić Państwa marzenia o własnej oazie zieleni.