Firma ogrodnicza z Wrocławia oferuję zakładanie ogrodów,urz±dzanie ogrodu,aranżacja ogrodu, ogrody Wrocław, projekt ogrodu, projekty ogrodów, projektowanie ogrodu wrocław,zieleń we wnętrzach, zakładanie terenów zielonych, projektowanie terenów zielonych,ogrody zimowe, zieleń przy firmach, zakładanie trawników,trawnik z rolki, podlewanie ro¶lin, podlewanie ogrodu, nawadnianie, nawodnienie Wrocław, Dolny Śląsk, Dolnośląskie,Systemy automatycznego nawadniania,Automatyczne nawadnianie, Systemy nawodnień,Nawadnianie ogrodów

Ogrodomania Facebook Ogrodomania Youtube Ogrodomania Twitter

OGRODOMANIĘ tworzy zespół wykwalifikowanych ogrodników, którzy swe doświadczenie zdobywali w Holandii, Niemczech i Kanadzie. Współpracując z kreatywnymi architektami krajobrazu zaaranżowaliśmy już razem wiele ciekawych przestrzeni. Stale pogłębiamy naszą wiedzę biorąc udział w szkoleniach i międzynarodowych wystawach ogrodniczych.


Głównym celem firmy jest tworzenie nowoczesnych, niebanalnych i funkcjonalnych założeń, od etapu projektu, aż po efekt końcowy. Udaję się to dzięki wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu i sprawnej organizacji pracy. Dużą uwagę przykładamy do jakości i terminowości realizacji, a wszystko po to aby urzeczywistnić Państwa marzenia o własnej oazie zieleni.